.

.

100W Надворешни Греење Тип Електрични Лемење Железо Заварување Алатка Крива Совет CJ-505

100W Надворешни Греење Тип Електрични Лемење Железо Заварување Алатка Крива Совет CJ-505

DEN 135.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Приклучок Тип:
ЕУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Број На Модел На:
CJ-505
Излезна Температура:
/
Текст Voltagle:
220v
Излезна Моќност:
100W
Димензии:
ве молиме проверете на сликата
Температурата Стабилност:
/
Бренд Име:
ELECALL
Лемење Железо Боја:
Зелена
Напон:
220-240v
моќност:
100W

Стоката во категоријата