.

.

100pcs 30x40cm (11.8x15.7) Голема Големина Црвено Organza Кеси Свадба Фаворизира Крпа Бутик Подароци Пакување Кеси Drawstring Подарок Торба

100pcs 30x40cm (11.8x15.7) Голема Големина Црвено Organza Кеси Свадба Фаворизира Крпа Бутик Подароци Пакување Кеси

DEN 826.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Роденден,Свадба,денот на Благодарноста,Божиќ,детски Ден
Број На Модел На:
30x40cm Organza Подарок Торба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Големина:
30x40cm
боја:
Црвена
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Бонбони Козметички Чај Играчки Пакување Екран Зачувување
is_Customized:
Can Custom Logo (bolsas de regalo)
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Свадба Декорација Подарок Торба
Тип:
Настан & Партија Материјали

Стоката во категоријата