.

.

80pcs Гроздобер Шарм Лажица Pendant Древните бронзени Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Одлуки A091

80pcs Гроздобер Шарм Лажица Pendant Древните бронзени Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Одлуки A091

DEN 196.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
лажица
боја:
древните бронзени
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm@
Големина:
34*10*5mm
Висат дупка:
5mm
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата