.

.

лен боречки вештини делови за мажи и жени, Јога Панталони таи чи облека

лен боречки вештини делови за мажи и жени, Јога Панталони таи чи облека

DEN 936.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Боречки Вештини
Материјал:
Лен
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еластичен Појас

Стоката во категоријата