.

.

Античкиот Имитација Волшебната Шума Dreamcatcher Подарок Рачно Изработени Сон Catcher Нето-Со Дрво Монистра & Пердуви Украс Winks001

Античкиот Имитација Волшебната Шума Dreamcatcher Подарок Рачно Изработени Сон Catcher Нето-Со Дрво Монистра & Пердуви

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Модерна
Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал
Бренд Име:
MIAMOR
Дијаметар:
за 11cm
Долго вкупно:
околу 30~33cm
Материјал:
Обрачот, Дрвени Леб, Пердуви

Стоката во категоријата