.

.

HOOPET Пет Кучиња Облека Шарени Печатени Јакна Печатење во Боја Слободно време за Мода Џемпер Топло Добра Вентилација Ретро шема

HOOPET Пет Кучиња Облека Шарени Печатени Јакна Печатење во Боја Слободно време за Мода Џемпер Топло Добра Вентилација

DEN 144.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Есен/Зима
Бренд Име:
Hoopet
Стил:
Моден
Број На Модел На:
15Y0132G
Материјал:
Простор Платно
боја:
Печатење Во Боја
Миленичиња Облека Стил:
Слободно време
кодот на производот:
15Y0132G

Стоката во категоријата