.

.

CiNily Создадени Жолта Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Топла Продаде Сонцето за Жените Накит Мода Подарок Pendant 1 1/8 OD5512

CiNily Создадени Жолта Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Топла Продаде Сонцето за Жените Накит Мода Подарок

DEN 212.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CiNily
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Број На Модел На:
OD5512
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Сонцето
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Гем Боја:
Жолта
Главниот Камен:
Жолта Оган Опал
Метали Тип:
Sillver Позлатен
Количина:
1 Buc Pendant
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата