.

.

Micui 100PCS 14MM AB Боја Срцето flatback Смола Rhinestones Кристал Камен Монистра занаети Накит Додатоци ZZ192

Micui 100PCS 14MM AB Боја Срцето flatback Смола Rhinestones Кристал Камен Монистра занаети Накит Додатоци ZZ192

DEN 155.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
Micui
Материјал:
Смола
Техника:
Лепак За
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Обликот:
Срцето
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Број На Модел На:
ZZ192
Големина:
14mm

Стоката во категоријата