.

.

Изолирани Кабелот Крајот Терминал E25-25

Изолирани Кабелот Крајот Терминал E25-25

DEN 124.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E25-25
Тип:
Crimp Терминал

Стоката во категоријата