.

.

Кафе Ѕид Налепница Енергија = Млеко Кафе квадрат E=mc2 Отстранлив Ѕид decal | Смешни Кујнски Ѕид Оркестарот L108

Кафе Ѕид Налепница Енергија = Млеко Кафе квадрат E=mc2 Отстранлив Ѕид decal | Смешни Кујнски Ѕид Оркестарот L108

DEN 112.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Бела, Жолта, Портокалова, Црвена, Руменило, Зелена, Кафеава, Сива, Виолетова, Кралот Сина, Светло Сина, Средни Сина, Темно Сива, Државата Сива, Hydrangea Виолетова, H621 Теал, H631 Виолетова, H635 Меки Розова, H636 Fuchsia
Големина:
57x14cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Censor Кодот:
L108
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
Умре Сече Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
FARLEOPARD
Материјал:
Винил

Стоката во категоријата