.

.

НОВИОТ 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло Панел замена За DIGMA АВИОН S7.0 3G PS7005MG

НОВИОТ 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло Панел замена За DIGMA АВИОН S7.0 3G PS7005MG

DEN 156.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
HengChu
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
S7.0 3G PS7005MG
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
За Digma

Стоката во категоријата