.

.

35*92mm Свадба Headdress Headband Главата Бендови Headpiece Кристал Инкрустирани Кристал Коса Додатоци За жени, Девојки Подароци

35*92mm Свадба Headdress Headband Главата Бендови Headpiece Кристал Инкрустирани Кристал Коса Додатоци За жени, Девојки

DEN 228.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Тип:
Шноли
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
1326164
Бренд Име:
YOUCAIHUA

Стоката во категоријата