.

.

Бесплатен превозот 10pcs 30W LED светлото на рефлекторите на багажникот КОЧАН светилка,AC85~265V,Бела Тело

Бесплатен превозот 10pcs 30W LED светлото на рефлекторите на багажникот КОЧАН светилка,AC85~265V,Бела Тело

DEN 8400.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Боја На Каросеријата:
Бела
Тип На Објект:
Песна Осветлување
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
2
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Wattage:
30
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
110V,120V,220V,240V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ЈОВАН - 30WLED Песна на Вниманието
Карактеристики:
LED Песна на Вниманието

Стоката во категоријата