.

.

beibehang Обичај фото позадина de papel parede 3d jade врежан се зголеми дневна соба ТВ ѕид декорација сликарство 3d позадина mural

beibehang Обичај фото позадина de papel parede 3d jade врежан се зголеми дневна соба ТВ ѕид декорација сликарство

DEN 648.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шема:
Флорални
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
13545891

Стоката во категоријата