.

.

Види P4.81 полна боја модул за изнајмување кабинет, СМД,13scan,43624dot/метри

Види P4.81 полна боја модул за изнајмување кабинет, СМД,13scan,43624dot/метри

DEN 561.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Бренд Име:
Јао Cai Xing
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P4.81
Екран функција:
Видео
Употреба:
Внатрешна
Пиксели:
4.81 mm
Модул Чип :
2121(црна)
Модул големина:
250mm*250mm
Dot/метри:
43.264
Модул резолуција:
52*52
Модул Тежина:
1.2 kg
Интерфејс Начин:
ЦЕНТАР-75(16scan)
Возење метод:
Постојан струја возење
Контрола методот:
Synchonous Контрола(LINSN)
Max Моќ:
32w/еез
Гаранција:
3Years

Стоката во категоријата