.

.

BloodBorne 1 2 Уметноста Свила Постер Печатење 13x20 24x36 инчи Жешка Игра Ѕид Слики за Дневна Соба Оркестарот Равен Господар Шеф BB010

BloodBorne 1 2 Уметноста Свила Постер Печатење 13x20 24x36 инчи Жешка Игра Ѕид Слики за Дневна Соба Оркестарот Равен

DEN 129.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
12x18, 13x20, 14x21, 16X24, 20X30, 24x36
Тип:
Постер
Предмети:
Игра
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
NICOLESHENTING
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Поддршка База:
свила ткаенини платно
може да се користат за:
Ѕидот Оркестарот,Дома Декор,Декор,Подарок

Стоката во категоријата