.

.

50pcs 25мм Подлога прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Gold/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени DIY Zakka накит Наоѓање

50pcs 25мм Подлога прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Gold/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени DIY

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Бронза 50pcs, Злато 50pcs, Сребро 50pcs, Црна 50pcs, Rosegold 50pcs, Dullsilver 50pcs
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Број На Модел На:
прстен база поставување
Бренд Име:
zhanwSP
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс

Стоката во категоријата