.

.

SKMEI Деца LED Дигитални Деца Види Relogio Feminino Спортски Часовници Мода Обичните Цртан филм Желе Деца Дете рачни часовници

SKMEI Деца LED Дигитални Деца Види Relogio Feminino Спортски Часовници Мода Обичните Цртан филм Желе Деца Дете рачни

DEN 459.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
SKMEI
Пол:
Деца
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Дигитални
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
22.2 cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Авто Датум,Аларм,Хронограф,Отпорен на Вода,Заврши Календарот,LED дисплеј,Престанете да Гледате
Dial Дијаметар:
33mm
Број На Модел На:
1100
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Ширина:
23mm
Случај Дебелина:
13mm
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Тип На Објект:
Рачни часовници

Стоката во категоријата