.

.

Самурајски Меч Задно Челик Катана Директно Сечилото Кафе Лакирани Со Златни линии Дрвени Scabbard Целосна Танг Острината

Самурајски Меч Задно Челик Катана Директно Сечилото Кафе Лакирани Со Златни линии Дрвени Scabbard Целосна Танг Острината

DEN 2963.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Crimson
Големина:
Long Sword
Тема:
Спорт
Регионален Функција:
Јапонија
Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Метал
Бренд Име:
KAWASHIMA ЧЕЛИК
Тип:
Јапонски Самурајски Меч
Стил:
Рачно изработени метал занает
Спецификација:
Japanese katana
Материјал:
метал/дрво
Сечилото Материјал:
укината челик
Сечилото ламиниране:
повеќе од 800layers
Повод:
Доџо/Уметност/колекционерски
Функција:
Антички Стил
боја:
Е Прилагодена
сертификација:
KAWASHIMA ЧЕЛИК

Стоката во категоријата