.

.

Ailatu Сосема Нов Дизајн Barbell Накит 8мм Црвено Дрво Монистра Фитнес Мода Мотивира САЛАТА Гира Шарм Хривнија

Ailatu Сосема Нов Дизајн Barbell Накит 8мм Црвено Дрво Монистра Фитнес Мода Мотивира САЛАТА Гира Шарм Хривнија

DEN 66.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
Ailatu
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Големина:
8mm
монистра материјал:
Природно Дрво
Кориснички Должина:
Ни остави белешки orcontact ни за кориснички должина

Стоката во категоријата