.

.

Убава жолта круг природни атмосферски carnelian камен оникс лабава монистра agat жените накит одлуки 4,6,8,10,12 mm 15inch B1601

Убава жолта круг природни атмосферски carnelian камен оникс лабава монистра agat жените накит одлуки 4,6,8,10,12 mm

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Број На Модел На:
B1601
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
about 15-50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Камен:
Ахат
Големина:
4mm,6mm,8mm,10мм,12mm
боја:
Жолта
Надворешниот Дијаметар:
15inches

Стоката во категоријата