.

.

Нови Автоматски Птица Фидер Храна, Вода Складирање Пластични Папагал Кафез Милениче Пијат Сад

Нови Автоматски Птица Фидер Храна, Вода Складирање Пластични Папагал Кафез Милениче Пијат Сад

DEN 47.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Птици
Функција:
автоматски
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични

Стоката во категоријата