.

.

10yard Златни Метални Чипка Emroidery Лента Трим Мотив Капчиња Кабелот Венеција Applique Шиење Додатоци за DIY Дизајн T1519

10yard Златни Метални Чипка Emroidery Лента Трим Мотив Капчиња Кабелот Венеција Applique Шиење Додатоци за DIY Дизајн

DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Извезена
Ширина:
Approx.full width 11cm/4.33 inches
Број На Модел На:
Чипка намали T1519
Ткаенина Тип:
Ткаенина/полиестер
боја:
Злато
Големина:
Approx.full width 11cm/4.33 inches , 1 yard=91cm
Декорација:
Извезена
За:
Свадба Фустан, Африкански Чипка Намали
Злато Мотив Чипка:
Yes
злато трим:
Yes
Злато извезени трим:
Yes

Стоката во категоријата