.

.

Топла Продажба Модни SG0034 Кристал Метал трендовски snap Алки Нараквици 3colors одговара 18MM snap копчиња DIY Накит

Топла Продажба Модни SG0034 Кристал Метал трендовски snap Алки Нараквици 3colors одговара 18MM snap копчиња DIY Накит

DEN 45.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс

Стоката во категоријата