.

.

C4005 Нови Пристигнување Година Пролет и Лето Стил жените одблесокот ракав гроздобер вратоврска боја природни лен долго макси фустан

C4005 Нови Пристигнување Година Пролет и Лето Стил жените одблесокот ракав гроздобер вратоврска боја природни

DEN 2616.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Плажа
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Сезоната:
Лето
Декорација:
Копче
Половината:
Природни
Број На Модел На:
C4005
Шаблон Тип:
вратоврска боја

Стоката во категоријата