.

.

Лесно Модел на втората Светска Војна, германски 503 Тигар Резервоар Скала Модел 1/72 Diecast Заврши Легура Играчка За Соберат Подароци

Лесно Модел на втората Светска Војна, германски 503 Тигар Резервоар Скала Модел 1/72 Diecast Заврши Легура Играчка

DEN 552.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Светло Сива
Карактеристики:
Diecast,Модел,Мини
Предупредување:
3 години до
Број На Модел На:
Германски 503 Тигар Резервоар Модел
Пластични Тип:
PE
Тип:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 14 години
Брод/Поморски Брод:
Други
Материјал:
Пластични
Скала:
1

Стоката во категоријата