.

.

Уметност Дизајн дома декорација Винил шпански дома правила зборови Ѕид Налепница куќа оркестарот ПВЦ шарени семејство цитат decals во соби

Уметност Дизајн дома декорација Винил шпански дома правила зборови Ѕид Налепница куќа оркестарот ПВЦ шарени семејство

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
Small 43cm x 53cm, Big 58cm x 72cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
QT-0443
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YZHTYHX
Материјал:
Винил
Стил:
класичен ѕид налепница
избор на боја:
изберете од боја-карта ве молиме
Тема:
дома правила ѕид налепница
Применливи простор:
вол & стакло & соби & плочка
токсични:
Не-Токсични
испорака:
Безбеден и Брз
Пакет:
Меѓународниот стандард
оригиналниот:
Кина главниот земјиште shandong
Количина:
1pcs
Функција:
Табла Налепница

Стоката во категоријата