.

.

1PC 250ML,600ML,750ML 1200ML Цвет Кафе, Чаша Чај Тенџере Цветаат Кинески Стакло Teapots Отпорни на Топлина Чаша Чај Садови ЈОВАН 1011

1PC 250ML,600ML,750ML 1200ML Цвет Кафе, Чаша Чај Тенџере Цветаат Кинески Стакло Teapots Отпорни на Топлина Чаша Чај

DEN 165.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
250ml, 400ml, 600ml, 750ml, 1200ml
Капацитет:
801-900ml
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
mingrizhiguang дома

Стоката во категоријата