.

.

Нови сјајна сребрена излиени цвет шарм слонова коска бисер flatback лепак на копчиња костим украс додатоци 30pcs многу бесплатен превозот

Нови сјајна сребрена излиени цвет шарм слонова коска бисер flatback лепак на копчиња костим украс додатоци 30pcs многу

DEN 328.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Број На Модел На:
EB150528
Тип:
цвет месо тело копчето
Големина:
APPROX. DIA. 1(=27mm)
MOQ:
30pcs
Задниот крај:
Flatback(Стандардно)
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Метал Позлата боја:
Сјајна Сребрена(Стандардно)
Животна средина-пријателски материјал:
Метален цинк легура + бисер

Стоката во категоријата