.

.

10x Осигурување на Квалитетот GU10 700lm 11W SMD 2835 16LED Сијалица Топло Бела Ладно Бела AC напон 220V LED Спот Алуминиум светилка првенство

10x Осигурување на Квалитетот GU10 700lm 11W SMD 2835 16LED Сијалица Топло Бела Ладно Бела AC напон 220V LED

DEN 592.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
11w
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Број на LED Чип:
16 компјутери
сертификација:
CE,RoHS
Обликот:
Annular
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Lumiled
Напон:
90-260V
Бренд Име:
MengJay
Зрак Агол(°):
120°
LED Чип Модел:
2835
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
База Тип:
GU10
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
64MM

Стоката во категоријата