.

.

1 метар DIY автомобил вратата на Работ Заштитник флексибилни O форма Гума Печат Лента Солидна Круг Автомобил Авто Вратата Работ Заштитник Weatherstrip

1 метар DIY автомобил вратата на Работ Заштитник флексибилни O форма Гума Печат Лента Солидна Круг Автомобил Авто

DEN 93.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Филери, Лепила & Пломби
Објектот Должина:
1m
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
BscKmge
Специјални Функции:
Времето Доказ/Звук Доказ/Заштита
Материјал Тип:
Гума
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Тежина:
0.06kg
Објектот Висина:
0.6cm
Име На Модел:
O
Автомобил Направи:
повеќето автомобил

Стоката во категоријата