.

.

Жолта Lmitation Антички Ангажман Прстени За Жените Боја Сребрена Партија Љубов Прстен Гроздобер Накит

Жолта Lmitation Антички Ангажман Прстени За Жените Боја Сребрена Партија Љубов Прстен Гроздобер Накит

DEN 93.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Метална боја:
Сребро Позлатен, Антички Злато Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
11mm,10мм,9mm,8mm,7mm
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Повод:
Партија
Бренд Име:
kinel
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
J0577
Обликотшема:
овална
Метали Тип:
Цинк Легура
Површината Ширина:
23mm
Функција:
No
Стил:
гроздобер свадба прстен
подарок:
Душо & Suitors
Место на Потекло:
Yiwu Кина
Метод на продажба:
Висок квалитет и Брза испорака
фунта сребрен накит:
рубин прстен
Материјал:
Jade

Стоката во категоријата