.

.

Lychee Пролет, Есен Жените Панталони Пламен Комбинација Од Тебе Рампата Секојдневен Панталони Рамен Целосна Панталони Streetwear

Lychee Пролет, Есен Жените Панталони Пламен Комбинација Од Тебе Рампата Секојдневен Панталони Рамен Целосна Панталони

DEN 402.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
Lychee
Пред Стил:
Станот
Стил:
Streetwear
Декорација:
Panelled
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
-
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Печати

Стоката во категоријата