.

.

RT8841 RT8841GQW ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-40 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC сите ние имаме верзија

RT8841 RT8841GQW ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-40 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC сите ние

DEN 640.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
MUERYGAR
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RT8841GQW
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата