.

.

FGHGF Автомобил Носителот Стојат заградата случај за iPhone 5s 5c SE 6 6S 7 8 Плус Планината Поддршка покритие за samsung s5 S6 S7 S8 работ забелешка 3 4

FGHGF Автомобил Носителот Стојат заградата случај за iPhone 5s 5c SE 6 6S 7 8 Плус Планината Поддршка покритие за

DEN 47.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Велосипедот Носителот:
Yes
полнач:
No
Број На Модел На:
за iphone, samsung, htc, sony huawei xiaomi и така натаму
Материјал:
ABS
Држач За Во Автомобил:
Yes
Бренд Име:
FGHGF
Има Звучник:
No
боја:
црна, Бела ,
Модел 1:
За apple iphone 4 и 4S 5 5S 5c Se 6 6S 4.7 Плус 5.5
Модел 2:
За Samsung S7 S6 Работ S5 S4 S3 mini Забелешка 5 4 3 Нео
Модел 3:
За Галакси A3 А5 A7 A8 E5 E7 J1 J2 J3 J5 J7
Модел 4:
За Xiaomi М1 М2 М3 М4 М5 2a 2s 4C Забелешка 2 3 4
Модел 5:
За HTC M7 М8 М9 за Sony Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 XL39h
Модел 6:
За Huawei Чест 3 3C P7 P8 Колега 7 8
Стил:
Автомобил Биро Табела Телефонот Стои Носителот

Стоката во категоријата