.

.

Отворено Кожа Обвивка Нож Покрие Опстанок Кампување Браун CN/107117

Отворено Кожа Обвивка Нож Покрие Опстанок Кампување Браун CN/107117

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
scabbard
Тежина:
20G
Име:
Меч Библиотека

Стоката во категоријата