.

.

Legines Месинг Одблесокот Капа, 1/8 3/16 1/4 5/16 3/8 1/2 5/8 3/4 Цевка OD, SAE 45 Степен Одблесокот Фитинг, Пакување од 2

Legines Месинг Одблесокот Капа, 1/8 3/16 1/4 5/16 3/8 1/2 5/8 3/4 Цевка OD, SAE 45 Степен Одблесокот Фитинг, Пакување

DEN 99.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема Спецификација:
40-2, 40-4, 40-6, 40-3, 40-5, 40-8, 40-12, 40-10
Тип:
Капа
врска:
Женски
Глава Кодот:
Хексагонални
Број На Модел На:
40
Материјал:
Дувачкиот

Стоката во категоријата