.

.

бои jades lapis lazuli круг 10мм природата хривнија 7.5 инчен трговија на големо мушка подарок на природата FPPJ

бои jades lapis lazuli круг 10мм природата хривнија 7.5 инчен трговија на големо мушка подарок на природата FPPJ

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
FPPJ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
7.5inch
Стил:
Романтични

Стоката во категоријата