.

.

Hooktooth АЈКУЛА Спорт Види LCD Авто Датумот на Алармот Силикони Бенд Стоперката Двојна Време Mens Relogio Кварцен Дигитален Зглоб Види /SH595

Hooktooth АЈКУЛА Спорт Види LCD Авто Датумот на Алармот Силикони Бенд Стоперката Двојна Време Mens Relogio Кварцен

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Дебелина:
16mm
Функција:
Алармот,Отпорен На Вода,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Повеќе Време Зона,Хронограф,Авто Датум
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
19CM
Движење:
Двоен Дисплеј
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
48mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Број На Модел На:
SH595
Стил:
Спорт
Бендот Ширина:
24mm
Бренд Име:
АЈКУЛА СПОРТ ВИДИ
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Серија Име:
Hooktooth Ајкула серија
Спорт Тип:
Трчање, Планинарење, Фитнес, Голф, Отворен
Подарок Тип:
Роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, Годишнина, Матура сувенири
Кутија:
АЈКУЛА Оригинален Бренд Подарок Кутија
Отпорност На Вода Длабочина:
30m 3ATM Отпорен на Вода Водоотпорен
Dial Екранот:
Аналогни Двојна Временска Зона, Двојно Движење
клучни зборови:
види мажите relogio masculino erkek kol saati врвот бренд reloj hombre
Гаранција:
12 месеци Меѓународна Гаранција
Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници
Пол:
Мажи

Стоката во категоријата