.

.

Cleqee P78 20:1 Сигнал Attenuator 10MHz пропусен Опсег Oscilloscope Додатоци BNC Адаптер Oscilloscopio HT201 Надградба на Верзија

Cleqee P78 20:1 Сигнал Attenuator 10MHz пропусен Опсег Oscilloscope Додатоци BNC Адаптер Oscilloscopio HT201 Надградба

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Oscilloscope Делови И Прибор Тип:
Oscilloscope Сонда & Додатоци
Бренд Име:
CLEQEE
Бродови Од:
Чанг Џоу

Стоката во категоријата