.

.

Дивиот Коњ во правец на Colt Маало Mustang Пони Пустината Дневна Соба и Спалната соба Дома DecorRemovable Винил Уметност Ѕид Налепница B166

Дивиот Коњ во правец на Colt Маало Mustang Пони Пустината Дневна Соба и Спалната соба Дома DecorRemovable Винил Уметност

DEN 223.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
црна, сопствени бои, сива, виолетова, темно црвена, бела, темно сина
Големина:
42X40cm, 57X54cm, 110X105cm, 80X76cm
Бренд Име:
HUAIDE
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
Мебел Налепници,Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
B166
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
Винил

Стоката во категоријата