.

.

Мотор: 4D20 1003100-ED01 1003100ED01 1003100 ED01 ЦИЛИНДАР на ГЛАВАТА на ГОЛЕМИОТ ЅИД ЛЕБДИ HAVAL H5 HAVAL H6 WINGLE 5 2.0 L

Мотор: 4D20 1003100-ED01 1003100ED01 1003100 ED01 ЦИЛИНДАР на ГЛАВАТА на ГОЛЕМИОТ ЅИД ЛЕБДИ HAVAL H5 HAVAL H6 WINGLE

DEN 12936.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Година:
1003100 ED01
Објектот Ширина:
29inch
Објектот Должина:
58inch
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Висина:
22inch
Бренд Име:
westmove
Зафатнина:
2.0 2.0 L d
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Име На Модел:
4D20 4d20b
Објектот Тежина:
15kg
Примена:
Кинескиот ЅИД ЛЕБДИ HAVAL H5 HAVAL H6 WINGLE 5 2.0 L
ОЕМ:
1003100-ED01 1003100ED01
Автомобил Производител:
Кинескиот ѕид

Стоката во категоријата