.

.

Ѕидот Декорација Животно Мечка Овци Жаба Куче Зајакот Еднорог Полнети Чувствува Уметнички Дела Кукли Детска Спална Соба Ѕид Виси Играчки Реквизити Фото

Ѕидот Декорација Животно Мечка Овци Жаба Куче Зајакот Еднорог Полнети Чувствува Уметнички Дела Кукли Детска Спална

DEN 1079.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Висина:
Црна Мечка, Жаба, Куче, Коњ, Мајмун, Зајакот, Овци, Еднорог
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Бренд Име:
Peki Играчки
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
IN-129
Тип:
Кадифен Играчки соба ѕид декорација
Форма:
Животни Куче H
Материјал:
F
Тема:
Животни Swan ѕид декорација
Животни:
Коњ Еднорог Жаба Куче Зајакот S
Карактеристики:
Мека, Мини

Стоката во категоријата