.

.

Gdstime 2 Парчиња 200mm AC Фан Железо Нето-20cm Фан Заштитна Маска Филтер Вентилатор, Грил Метал Guard Заштитник Dustproof Нето Челик

Gdstime 2 Парчиња 200mm AC Фан Железо Нето-20cm Фан Заштитна Маска Филтер Вентилатор, Грил Метал Guard Заштитник Dustproof

DEN 275.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Линии:
Никој
Број На Модел На:
200mm вентилатор, грил
Бренд Име:
gdstime
Имајќи:
Масло Имајќи
Примена:
Компјутер Случај
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Големина:
20cm
Точка име :
150mm вентилатор, грил
боја:
Сребрена На Ѕвонење
Материјал:
Метал
Димензии:
200mm x 200mm(L x W)
одговара за фан големина:
200mm / 7.8 инчен
Број На Модел На:
Фан Метал Прст Guard
Состојба:
Висок квалитет
Тип:
Метал Прст фан Guard
Тежина:
100g/pcs

Стоката во категоријата