.

.

Мали Кучиња, Јаки Кристал Сина За домашни Миленици Јака Мачка Додатоци Chihuahua Кутре Материјали Mascotas Колиер chien kedi tasmas

Мали Кучиња, Јаки Кристал Сина За домашни Миленици Јака Мачка Додатоци Chihuahua Кутре Материјали Mascotas Колиер

DEN 73.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M
Тип:
Мачки
Функција:
Персоналните,Отцепување,Брзо Ослободување
Бренд Име:
Traumdeutung
Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Кристал
Место на Потекло:
Кина
ID:
170703-40
боја:
Како што е прикажано
Тип На Објект:
Домашно Милениче Производи
Функција:
прилагодлив
Куче Поводник Тип:
декорација на Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Поводник тип:
Основни Јаки
КУЧЕ ЈАКИ:
Yes
куче јака:
Yes

Стоката во категоријата