.

.

3pin АЛТЕРНАТОР ДОВЕДЕ ПОПРАВКА Одговара за мицубиши овална Подигнат автомобил конектор 6189-0443

3pin АЛТЕРНАТОР ДОВЕДЕ ПОПРАВКА Одговара за мицубиши овална Подигнат автомобил конектор 6189-0443

DEN 48.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
2sets, 5sets, 10sets
Бренд Име:
ULCN
Број На Модел На:
DJ70322-2.2-21
Тип:
Авто конектор
Примена:
Автомобилската
Пол:
Женски
Број на работни Места:
3 Pin
боја:
сива
Запечатени/Unsealed:
Запечатени

Стоката во категоријата