.

.

Melphieer Прилагодливи Бразилски Бикини Девојките Печати Бикини Костим за капење, Жените Бански им Помогнам на Костим за Капење Maillot Де Bain Femme BMJ

Melphieer Прилагодливи Бразилски Бикини Девојките Печати Бикини Костим за капење, Жените Бански им Помогнам на Костим

DEN 309.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Материјал:
Најлон,Lycra,Полиестер,Spandex,Faux Крзно
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Број На Модел На:
BMJ2018A13
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Бренд Име:
Melphieer
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Година:
Бански жените 2018
Место:
Лето, На Плажа, Одмор, Одмор
погоден:
Костим за капење жени, девојки дами
Објектот:
Maillot де bain femme 2018
Декорација:
Пливање одговараат за жени
Стил:
Дами бански & beachwear
Изглед:
Врвот се поврзани прилагодливи директно ремени, печатење
Големина:
S, M, L
боја:
ретро црно
Место на Потекло:
Направени во Кина, Гуангжу

Стоката во категоријата