.

.

Водоотпорен Тактички Факел 5000 Лумен XML T6 LED Лов на Светлина+25 MM Планината +Далечински Притисок Switch+Батеријата+Полнач

Водоотпорен Тактички Факел 5000 Лумен XML T6 LED Лов на Светлина+25 MM Планината +Далечински Притисок Switch+Батеријата+Полнач

DEN 621.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
VASTFIRE
Број На Модел На:
XML T6 LED Светилка
Објектот:
5000 Лумен Тактички Фенерче
боја:
Црна
Материјал:
6061T Алуминиум
сијалица:
xml t6 led
Lumens:
5000 lumens излез(Max)
Батерии:
2X18650 Батеријата
прстенот со дијаметар од:
25mm
Примена:
Кампување/Пешачење/Велосипедизам/Лов

Стоката во категоријата