.

.

ERIKC 095000-5502 инјектор за гориво заеднички железнички ОЕМ 0950005502 095000 5502 (3380045700) за Hyundai Каунти Евра III

ERIKC 095000-5502 инјектор за гориво заеднички железнички ОЕМ 0950005502 095000 5502 (3380045700) за Hyundai Каунти

DEN 3192.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Должина:
20cm
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Бренд Име:
ERIKC
Материјал Тип:
Челик
is_customized:
yes
Тип:
гориво инјектор 095000-5502
Модел Нема:
гориво Инјектор 5502, 0950005502
Други Инјектор делови:
3380045700
Апликација за млазницата:
заеднички железнички млазницата
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
ERIKC пакување на располагање
Олово време / Време на Испорака:
Во рок од 1-2 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 6-12 ден
Тежина:
800g

Стоката во категоријата