.

.

4.3 инчен 45PIN TFT LCD Екран LMS430HF02 WQVGA 480*272(RGB) дисплеј Панел

4.3 инчен 45PIN TFT LCD Екран LMS430HF02 WQVGA 480*272(RGB) дисплеј Панел

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
SMITATECH
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
LMS430HF02
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо

Стоката во категоријата